Ramy

Rama konterenowa 6m x 2.50m x 2.80m

Rama kontenerowa skręcana

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju konstrukcji, które znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi ramę kontenerową 6 x 2,5. Jest ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że może być użytkowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wszelkie metalowe elementy są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak opady deszczu, silny wiatr czy mróz.

Oferowana przez nas skręcana rama kontenerowa 6 x 2,5 może być wykorzystana do budowy przestrzeni biurowej stosowanej chociażby na placach budowy. Z oferowanej konstrukcji można również stworzyć pomieszczenie gospodarcze. Rozwiązań jest bardzo wiele.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Oferowane konstrukcje odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz znakomitą jakością wykonania.

Specyfikacja

SPECYFIKACJA Materiałowa 1szt Ramy Skręcanej o
wymiarach 6m x 2.5m x 2.80m
4 słupy krótkie poziome długość 2.5m grubość 2.5 mm
4 słupy pionowe długość 2,8m grubość 2,5mm
4 słupy długie poziome długość 6m grubość 2,5mm
5 poprzeczek cienkich podłogowych
4 poprzeczki grube podłogowe
8 narozników 4 mm
Śruby: 64 szt do konstrukcji 1 szt Ramy
Śruby do montażu poprzeczek konstrukcji podłogi 18 sztuk
(jedna pełna konstrukcja)
2 szt po 6 m długości
2 szt krótkie po 2.5 m długości