Ramy

Rama kontenerowa 6m x 3m x 2.80m

Rama kontenerowa skręcana

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju ramy kontenerowe, które mogą być zastosowane do różnych zadań. Poszczególne modele są dostępne w kilku wariantach rozmiarowych, co powoduje, że każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się skręcana rama kontenerowa 6 x 3. Została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Oferowana rama kontenerowa jest stworzona ze stali ocynkowanej dwukrotnie malowanej proszkowo. Powoduje to, że konstrukcja jest wysoce odporna na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Może być więc z powodzeniem eksploatowana poza budynkami.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas ram kontenerowych oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja firmy powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Specyfikacja

 Długość 600 cm  Szerokość 300 cm   Wysokość 280 cm

 Konstrukcja ramy – profil stalowy zimnogięty o grubości 3 mm, stal ocynkowana oraz dwukrotnie malowana proszkowo;

Konstrukcja poprzeczna podłogi – profil  zamknięty o grubości 1 mm, stal ocynkowana oraz dwukrotnie malowana proszkowo;

Narożniki – profil o grubości 4 mm, stal zimnogięta ocynkowana oraz dwukrotnie malowana proszkowo;

Waga Ramy 385 kg.

Zapraszamy do obejrzenia montażu kontenerów na bazie naszych ram.